Značky Boty,Oblečení & Doplňky Dámské & Pánské Levně Outlet Online

Jak nakupovat

vrací / vymění Pro návrat:
Položky lze vrátit k vrácení nebo výměně se sedmi dny od data přijetí. Ale důvod návratu, který jste způsobili (např. Velikost, barva, kterou si zvolíte), nemůže být přijata. Vrácení může být vráceno zpět do 7 dnů od přijetí, všechny vrácené položky nesmí být nikdy použity a v novém stavu. Všechny vrácené balíky musí být pojištěny. Pokud jde o vrácení správných položek za vrácení peněz: všechny vrácené položky podléhají malému bankovnímu poplatku a poplatkům za dopravu. Kupující jsou vždy zodpovědní za přepravní poplatky. Sepcial okolnosti mohou vyžadovat partnerství s firemními partnery. Další informace získáte od zákaznického servisu.
Důležité upozornění:
1. Přestože poskytujeme politiku navracení s přihlédnutím k časové náročnosti a spotřebě peněz, jistě oceníme, zda si můžete před odesláním své objednávky vyjádřit všechny vaše otázky a obavy.
2. Obraťte se prosím nejprve na naši zákaznickou službu, abyste získali návratovou adresu. Všechny vrácené zboží by měly být zaslány na poštovní adresu, kterou vám pošleme e-mailem, pokud to není správná adresa, nejsme zodpovědní za ztrátu způsobenou problémem.
3. Nebudeme zodpovědní za ztrátu, pokud se vrácený balíček při přepravě ztratí, musí být zachován původní doklad o poště, který požaduje náhradu.
4.Při vrácení správných položek za vrácení peněz: Dopravní a manipulační poplatky jsou nevratné. Nepřekročíme náklady na přepravu vrácených zásilek nebo výměnu balíčku správných objednávek, budete zodpovědní za náklady na dopravu a manipulaci. Dále vám doporučujeme přidat sledování a pojištění pro svou vlastní ochranu, protože nemůžeme být zodpovědní za ztracené zásilky nebo zadržené celními úřady.
zpět